profilpracodawcy.info

Rekrutacja / Co oferujemyOd kandydatów do pracy w restauracji oczekujemy przede wszystkim entuzjazmu i chęci do pracy. Doceniamy umiejętność działania w grupie i życzliwy stosunek do innych. Pracując w McDonald's musisz czuć się odpowiedzialny nie tylko za swoje zadania, ale i wyniki całej restauracji. Załoga powinna być zgranym zespołem, w którym każdy zna i dobrze wykonuje swoje zadania.

Zapraszamy do pracy osoby w każdym wieku, zarówno te, które myślą o związaniu się z naszą marką na dłużej, jak i te szukające pracy sezonowej. Jesteś mile widziany, nawet jeśli możesz pracować tylko na część etatu. Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego ani wykształcenia. Wystarczy byś był pełnoletni i miał ochotę do pracy.

Serdecznie zapraszamy również osoby niepełnosprawne.Oferujemy:

- Pracę w dynamicznym zespole, gdzie liczy się to, jak dajesz sobie radę z powierzonymi obowiązkami, a nie wcześniejsze doświadczenie zawodowe, wiek czy wykształcenie. Pracując w McDonald's poznajesz zasady działania nowoczesnego przedsiębiorstwa, które odniosło wielki światowy sukces. Zdobyta tu wiedza i doświadczenie na pewno będą procentować w Twojej przyszłej karierze zawodowej.

- Uczciwe i czytelne zasady zatrudniania, polegające na podpisywaniu z każdym pracownikiem umowy o pracę. Przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych obowiązujących w tej dziedzinie. Mamy i stosujemy regulaminy pracy i wynagradzania jasno określające Twoje prawa i obowiązki.

- Czas pracy, określony z uwzględnieniem Twoich możliwości i preferencji. Myślisz o łączeniu pracy z nauką? Masz inne obowiązki, które nie pozwalają Ci pracować na pełen etat? Z niczego nie musisz rezygnować. Ponad połowa pracowników naszych restauracji pracuje w niepełnym wymiarze czasu pracy. Rozpoczynając pracę po prostu ustalasz kierownikiem swoją dyspozycyjność. Zostanie ona uwzględniona w grafiku pracy.

- Szkolenie ma w McDonald's znaczenie zasadnicze. W każdej restauracji działa zespół do spraw szkolenia, określający potrzeby w tej mierze i czuwający nad całokształtem szkoleń w restauracji. Pracę zaczynasz od szczegółowej orientacji, dzięki której poczujesz się pewniej w nowym środowisku.
W rozwoju zawodowym bardziej doświadczonych pracowników restauracji zasadnicze znaczenie odgrywa kilkuetapowy proces szkolenia operacyjnego McDonald's. Umożliwia on poznanie nowoczesnych metod zarządzania i prowadzenia restauracji. Kursy te stanowią teoretyczne rozwinięcie i pogłębienie wiedzy zdobytej w restauracji. Trzy pierwsze prowadzi dział szkoleń McDonald's Polska. Ostatni to sesja szkoleniowa w jednym z kilku Uniwersytetów Hamburgera. Polscy managerowie korzystają z takiego ośrodka zlokalizowanego w Monachium.
Wszystkie szkolenia odbywają się na koszt pracodawcy.

- Szansę szybkiej kariery, wyrażającą się w awansie każdego wyróżniającego się pracownika. Jeśli sprawdzasz się na danym stanowisku, możesz być pewny, że Twój wysiłek zostanie zauważony i doceniony. Zdarza się, że jeszcze w trakcie 3-miesięcznego okresu próbnego możesz otrzymać promocję na wyższe stanowisko. Nierzadkie są wypadki, że kierownikiem restauracji McDonald's - przedsiębiorstwa wielomilionowej wartości zatrudniającego kilkadziesiąt osób - zostaje osoba ze stażem jednorocznym!